banderolë3
banderola2
sj (1)

Rreth Nesh

Diversiteti i produkteve

AMAIN Technology Co., Ltd.

E vendosur në zonën e teknologjisë së lartë Chengdu, Amain Technology Co, Ltd. është një ofrues i specializuar i instrumenteve mjekësore dhe zgjidhjeve në Kinë.Duke integruar prodhimin, R&D dhe shitjet e instrumenteve mjekësore, Amain është angazhuar të ofrojë zgjidhje të pajisjeve mjekësore me një ndalesë për 12 vjet.

Shiko më shumë
rreth

Lajme dhe Inovacion

Kuptoni tendencat tona të industrisë
22-08-17

Si të përdorni vizualizimin për të përmirësuar ultratingullin ...

Me popullarizimin e vazhdueshëm të pajisjeve me ultratinguj, gjithnjë e më shumë klinike mjekësore ...
22-07-29

urime!Teknologjia e ultrazërit e aplikuar për...

Të dhënat tregojnë se incidenca totale e defekteve të lindjes në vendin tim është rreth 5.6%.Keqformimet e sistemit nervor janë një...
22-06-30

Për çfarë mund të përdoret sistemi i ultrazërit dhe për çfarë...

Për të sqaruar këto dy çështje, fillimisht duhet të dimë përkufizimin e ultrazërit, i cili është një lloj imazherie mjekësore.Shiko...
Shiko më shumëindex_btn

Shërbim dhe mbështetje

Shërbim dhe mbështetje
rrëshqitje_bgrrëshqitje_bg

I besueshëm

Pajisjet kanë kaluar disa standarde ndërkombëtare (Iso, Ce, Fda). Cilësia e produktit ka qenë po aq e rëndësishme sa jeta e saj.

rrëshqitje_bgrrëshqitje_bg

Përgjigju me 24 orë

Ekipi profesional i shitjeve dhe ekipi i inxhinierëve me përvojë, Ofroni ndihmë të shpejtë, në kohë dhe të detajuar për çdo klient me 24 orë

rrëshqitje_bgrrëshqitje_bg

12+ vite eksperiencë

12+ vite përvojë, zgjedhje nga më shumë se 100+ vende dhe rajone

rrëshqitje_bgrrëshqitje_bg

Zgjidhje me një ndalesë

Shërbim për spitalet, dhe agjentët, duke përfshirë prokurimin e produktit, personalizimin e markës, trajnimin e funksionimit, mirëmbajtjen e produktit dhe marketingun

Na kontaktoni

Plotësoni informacionin përkatës, ne do t'ju përgjigjemi herën e parë.

Lini Mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni.