банер3
банер2
sj (1)

За нас

Разновидност на производи

AMAIN Technology Co., Ltd.

Лоциран во високотехнолошката зона Ченгду, Amain Technology Co., Ltd. е специјализиран снабдувач на медицински инструменти и решенија во Кина.Интегрирајќи го производството, истражувањето и развојот и продажбата на медицински инструменти, Amain е посветена на обезбедување еднократни решенија за медицинска опрема веќе 12 години.

Гледај Повеќе
за

Вести и иновации

Разберете ги нашите трендови во индустријата
22-11-03

Визуелизирана прецизна медицина |Примена на ...

Првата помош ја нагласува секоја минута и првиот пат.За прва помош при траума, најдобро време за лекување е во рок од неколку м...
22-11-03

Визуелна прецизна дијагноза и третман |Отвори...

Глобален статус на хронична бубрежна болест Епидемиолошките истражувања покажаа дека хроничната бубрежна болест стана една...
22-11-03

Приказна за SonoEye: Шпанскиот фудбалски тим тој...

Ла Лига, која им е позната на сите кои го следат фудбалот, е Кадиз Клуб де Футбол (САД), еден од најстарите тимови ...
Гледај Повеќеindex_btn

Сервис и поддршка

Сервис и поддршка
slide_bgslide_bg

Доверлив

Опремата има поминато неколку меѓународни стандарди (Iso, Ce, Fda). Квалитетот на производот е важен како и неговиот животен век.

slide_bgslide_bg

Одговори со 24 часа

Професионален тим за продажба и искусен инженерски тим, обезбедува брза, навремена и детална помош на секој клиент со 24 часа

slide_bgslide_bg

12+ години искуство

12+ години искуство, избор од повеќе од 100+ земји и региони

slide_bgslide_bg

Едношалтерски решенија

Услуга за болници, и агенти, вклучително и набавка на производи, приспособување на брендот, обука за работа, одржување и маркетинг на производи

Контактирајте не

Пополнете ги соодветните информации, ние ќе ви одговориме првиот пат.

Оставете ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја.